Svědectví poutníků z La Salette 2008

 

Svědectví některých poutníků z naší poslední duchovní obnovy na La Salette:

 

O zájezdě do La Salette jsem se dozvěděl od mé kamarádky, která chodí do kostelíčku na Mělníku. Přestože je mi 83 let a mám již problémy s chůzí moc jsem prosil Pannu Marii, aby mi dala sílu, abych se tohoto zájezdu mohl zúčastnit. Má prosba byla vyslyšena. Domů do Českého ráje se vracím šťastný a velice posílený. Do kostelíčka chodím do Turnova a někdy také na Mělník.
(p. Bukvička)

 

Veliké štěstí - veliká síla. Na zájezdu do Lasalete. Již při návštěvě v Bozkově jsem měla tajné přání podívat se na toto místo. Mám srdce naplněné velikým štěstím. Se slzami v očích po všechny dny pobytu a smutkem v duši, že toto skončilo. Zůstane však do konce mého života ta nejkrásnější vzpomínka. Veliké díky a zaplať Pán Bůh, hodně zdraví a síly páteru Richardovi a paní Jindřišce za tento zájezd. Bylo to krásné duchovní sblížení.
(p. Svobodová)

  

Závěrem - velké díky, bylo to překrásné. Pobyt předčil naše očekávání. Pán Bůh zaplať a žehnej Vám.
(p. Novotná + p. Guricová)

 

První zprávu o zájezdu do LS jsem objevila v Katolickém týdeníku. Další informaci jsem si stáhla z webu.
S pobytem jsem byla spokojena bez výhrad. Také s možností nástupu v České Třebové, Obzvláště jsem byla velmi spokojená s úrovní duchovní obnovy.
(p. Kolmačková)

  

Doposud jsem nic o La Salette nevěděla. Líbilo se mi moc, prožila jsem krásné chvíle, zvláště když jsem zde byla sama jedno odpoledne. Dobře jste se o nás starali, jediné co mi vadí je strach z výšky, to svěřuji ochraně Panně Marii.

Děkuji polským kněžím a polskému národu za jejich službu, kterou pro nás Čechy vykonávají, kéž by od nás neodcházeli, ale přicházelo jich stále více. Máme je rádi a vážíme si jich.
(p. Nováková – Tábor)

  

  1. Na LS jsem již podruhé, proto když jsem si přečetla informaci o novém zájezdu, okamžitě jsem na něj reagovala. (inf. v měsíčníku Ichtys - Mladá Vožice)
  2. LS je požehnané místo klidu, míru, pokoje a přítomnosti Panny Marie. Proto se vracím a je ze mne jiný člověk. Kéž by toto požehnání dlouho vydrželo.
  3. Velikou radost a mír v duši mi dala chvíle, kdy jsme se společně s těmi, kteří již nemohou absolvovat velké výlety, modlili křížovou cestu v údolíčku. Pocítila jsem, že tam je moje místo pracovat pro ty, kteří již nemohou pro své nemoci a zdravotní postižení.
  4. Veliké díky otci Richardovi za přednášky a duchovní prožitky. Díky cestovní kanceláři a paní Jaklové.
    (p. Marešová)

 

Neznám slova, která by vystihla to, co jsem za poslední dny prožila. Snad jen jedno slovo. Děkuji.
(p. Pospíšilíková)

  

Vracíme se z krásného prostředí plného svěží přítomnosti, radosti a báječného společenství. Jsem opravdu spokojena, nad očekávání. I přes některé drobné nedostatky jsem plna dojmů, očistných emocí a všem organizátorům moc děkuji a těším se na další setkání.
(p. Kohoutová)

 

Děkujeme za nádherný „výlet“ do Francie - La Salette. Organizace byla bez chyby!! P. Jaklová byla ochotná, starostlivá a prostě bezva!! Také páni řidiči jeli opatrně a snažili se vyhovět. Patří Vám všem vřelý dík za naše krásné zážitky. Budeme dlouho vzpomínat a snad někdy NASHLEDANOU!!
(p. Vachalová + p. Ramešová)

 

Pobyt na místě zjevení naší paní La Salettské (14.-19.4.2008) byl tak úchvatně překrásný, že se to nedá slovy popsat. Já slov nenalézám, proto se pouze modlím díkůvzdání našemu Pánu za to, že nám to bylo umožněno prožívat. Všechno bylo dokonale připraveno a zabezpečeno tak, že by to ani dokonaleji býti nemohlo. Všem, kdo se na přípravě a průběhu exercicií podíleli, patří mnoho díků. Pán Bůh zaplať.
(p. Červinka)

  

Pouť do La Salette - je krásný a nezapomenutelný zážitek. Organizačně dokonalý, bez připomínek.
(Brzobohatí)Se zájezdem jsme byli spokojeni. Zejména chválíme duchovní vedení společného setkávání.
(Bímovi)

 


Webové stránky: NETservis s.r.o.