Svědectví poutníků z La Salette 2009

 

Svědectví některých poutníků z naší poslední duchovní obnovy na La Salette:

 

Děkuji Vám za krásný zájezd a Panně Marii, že mi dala sílu, abych to všechno vydržela. Bylo to velice krásné. Díky Panno Maria za krásné poutní místo. Pán Bůh zaplať.

Marie

 

Tento duchovní zájezd se nám velice líbil bylo to velice pěkné. Za to vše chceme poděkovat duchovnímu otci Richardovi a naší průvodkyni, která byla velice milá a obětavá. Děkujeme.

Soprová, Lovčinský

 

 

Odjížděl jsem na tuto pouť duševně vyčerpán hlubokou krizí mého 30letého manželství a rizikovým těhotenstvím mé neprovdané dcery s otázkou, co dál se svým životem. Právě pobyt na tomto svatém místě v klidu a přednášky otce Richarda mi pomohly najít znovu sám sebe a skrze slzy Panny Marie najít novou sílu do dalších dní. Mnohokrát děkuji za těch pár dní strávených v místě, kde je cítit Boží přítomnost a znovu slyšet poselství naší matky Panny Marie.

 

 

Deo gratias, celý pobyt v La Salette je pro mne velkým důkazem Boží lásky. Nejdříve, že nám ho darovaly naše děti, dále příjemné setkávání s křesťanským společenstvím, úžasná krajina francouzských Alp. Nejvíce nás oslovil charismatický páter Richard, nad jehož přednáškami i osobními rozhovory budeme dlouho přemýšlet a rozjímat.

Dagmar a Jiří Bohunovi

 

 

Zájezd po všech stránkách výborný.

Vosáhlovi

 

 

Jsem nadšená z otce Richarda, velká hloubka jeho projevu, velmi oslovil a pohladil mou duši. Krásná křížová cesta s paní Jindřiškou. Našla jsem některé odpovědi. Nádherná příroda, mystické místo.

Jana Abrahamová

 

 

Velký duchovní zážitek v krásném prostředí hor, kde můžeme obdivovat Stvořitele. Cítíme přítomnost Matky Boží, otevíráme duši v modlitbě a meditaci.

Zájezd byl po všech stránkách dobře zorganizován, možná by mohl být o den delší

 

 

La Salette je příjemné místo s krásným (vz)duchem. Díky duchovnímu doprovodu otce Richarda se stal pobyt potěšením pro duši.

Michal Rejl

 

 

Díky Bohu za pouť do La Salette, kterou pro mě připravil. Věřím, že moje prosby i modlitby budou vyslyšeny.

Sczeponiaková

 

 

Bylo to pěkné setkání s novými lidmi a s Bohem. Hory jsou okolo tak moc krásné, některé příliš strmé. Možná by to chtělo delší pobyt.

Utíkalová

 

 

Skvělé, skvělé, skvělé…

Otec Jiří Remeš

 

 

Pozitiva – dobrá kombinace duchovna (mše sv., adorace i možnost pro soukromé rozjímání), byl prostor i pro vycházky do okolních hor, vydatná strava, klidné a tiché prostředí

Negativa – 3 dny pobytu byly skoro málo, mohlo to být delší o 2-3 dny, škoda, že nebyl promítnut žádný křesťanský film, například o La Salette během cesty.

Pavel Dušek

 


Webové stránky: NETservis s.r.o.